Zapište se do historie

Chcete se zapojit do přeměny Prahy v chytré město, ve kterém se nám bude pohodlněji a příjemněji žít? Nebo máte zájem, aby město použitím moderních technologií ušetřilo na projekty, které v současné době nemají šanci na realizaci?

Pošlete nám svou představu o změně a my vybraným nápadům zajistíme podporu.

* Rubriky označené hvězdičkou je potřeba vyplnit.


Odesláním formuláře souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami

Jste firma s chytrým řešením pro Prahu?
Ozvěte se nám na email.


Co s vaším nápadem uděláme?

1.

Vyhodnocujeme každý zaslaný nápad

Smart Prague nevzniká bez vás. Chceme realizovat takové projekty, které budou mít skutečné přínosy pro obyvatele a návštěvníky Prahy. Proto vítáme vaše nápady a každému věnujeme pozornost. Možnosti realizace nápadu posuzujeme společně s odborníky z akademické sféry a zástupci města.

3.

Podporujeme vybrané projekty

Pokud v nápadu objevíme potenciál, připravíme na jeho základě projektový záměr a doporučíme jej městu nebo konkrétní městské organizaci k realizaci a pilotnímu testování. Jestliže projekt dostane zelenou, přistoupíme k němu s maximální péčí a postaráme se o jeho implementaci a patřičnou podporu pro úspěšný provoz.

2.

K řízení projektů využíváme metodu PRINCE2

Metodika je postavena na procesech, které jsou klíčovou součástí efektivního řízení projektů. Jejich nastavení a dodržování zajistí chronologické, systematické řízení projektu v jeho celém životním cyklu, s jasně definovanými rolemi a nastavenou odpovědností za každou fázi projektu.