Registrace na Pražský inovační maraton #NakopniPrahu 2024 se naplno rozjíždí!

20. 12. 2023
image-registrace-na-prazsky-inovacni-maraton-nakopniprahu-2024-se-naplno-rozjizdi

Máte nápad, který by Prahu mohl změnit k lepšímu? Chcete se podílet na inovativním rozvoji našeho hlavního města? Pak neváhejte a zapojte se do Pražského inovačního maratonu #NakopniPrahu 2024! Dnes oficiálně otevíráme brány pro všechny nadšené inovátory a kreativní týmy, kteří chtějí představit své projekty a nápady. #NakopniPrahu je platforma, kde můžete své nápady nejen prezentovat, ale také získat cenné rady od zkušených mentorů, podporu od města a možnost nápady opravdu realizovat.

Praha stojí před mnoha výzvami, ať už jde o zlepšení životního prostředí, podporu kultury, vzdělávání, nebo zefektivnění městské správy, například díky využití umělé inteligence. Soutěž Nakopni Prahu je otevřená pro širokou škálu účastníků, a to včetně firem, které mají zájem rozvíjet své produkty či služby. Klíčovým požadavkem je, aby projekt přinášel prokazatelný přínos pro hlavní město Praha a jeho obyvatele. 

Soutěžící by se během soutěže měli zaměřit na podporu inovativních nápadů a kreativních řešení, které mohou přispět k rozvoji a zlepšení života ve městě. Účastníci tak mají jedinečnou příležitost prezentovat své nápady a získat cenné zkušenosti, kontakty a možná i finanční podporu pro realizaci svého projektu. Tímto způsobem #NakopniPrahu podporuje a obohacuje inovační ekosystém města.

Registrace je otevřená od 20.12.2023, a to až do 7. března 2024. Stačí sestavit tým 2-4 lidí a přihlásit váš nápad. Pro registraci klikněte sem.