Pracovní skupina Smart Prague se sešla už po šestnácté

22. 9. 2020
image-pracovni-skupina-smart-prague-se-sesla-uz-po-sestnacte

Novinky, které se v uplynulých týdnech a měsících udály na poli projektů připravovaných v OICT, představili kolegové a kolegyně z Projektové kanceláře na 16. jednání pracovní skupiny Smart Prague. 

Pravidelného jednání se kromě zástupců OICT účastní hosté z Magistrátu hl. m. Prahy a dalších městských organizací. Prezentovány zde byly například novinky v aplikacích Moje Praha nebo Změňte.to, připravovaný Portál Pražana nebo projekty OICT Energetický management, Intenzita pěší dopravy, Chytrý svoz odpadu nebo Autonomní mobilita.

Pravidelná výměna informací je základem dobře fungující spolupráce mezi městem a městskými organizacemi, a v OICT vzniká celá řada zajímavých projektů. Dozvěděli jsme se, kam se projekty posunuly, vyměnili jsme si nápady a náměty a řešili samozřejmě i adaptaci práce na aktuální stav ohledně COVID-19. Je skvělé, že přestože je situace kvůli hygienickým opatřením v mnoha ohledech komplikovaná, daří se projekty realizovat více méně podle plánu,uvedl místopředseda představenstva OICT Matěj Šandor.