Máte nápad bylo oceněno v soutěži Zlatý erb!

18. 3. 2018
image-mate-napad-bylo-oceneno-v-soutezi-zlaty-erb

Minulý týden se v Rezidenci primátora hl. města Prahy odehrálo slavnostní vyhlášení soutěže Zlatý Erb 2018, ve které Operátor ICT získal druhé místo za koncept Máte nápad v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba!

Zlatý erb je populární soutěž o nejlepší webové stránky, elektronické služby měst a obcí nebo webové turistické prezentace, JuniorErb pak soutěž pro mladé tvůrce webových stránek. Operátor ICT se tento rok do soutěže přihlásil s koncepcí Máte nápad, která dává obyvatelům hlavního města jedinečnou možnost, jak se zapojit do formování tváře Prahy. Stačí pouze vyplnit formulář, ve kterém popíší své nápady na inovativní řešení a ty jsou následně hodnoceny interní komisí Operátora ICT a externí komisí z řad akademické obce. Nejlepší nápady jsou pak realizovány v rámci projektů Smart Prague. 

Máte nápad sklidilo četné pochvali: "Služba vypadá velmi užitečně. Líbí se mi celkový nápad zapojení občanů a podobná inovace. Profesionálně zpracováno a na vysoké úrovni," vyjádřil se jeden z hodnotitů Zlatého erbu 2018.